четвер, 5 грудня 2013 р.

Навчальний посібник "Google-сервіси для вчителя. Перші кроки новачка"

Шановні колеги!
Із великою приємністю маю честь представити Вашій увазі навчальний посібник за моїм співавторством "Google-сервіси для вчителя. Перші кроки новачка".
Навчальний посібник отримав гриф міністерства освіти і науки України (Лист № 1/11-17042 від 07.11.2013 р)
Посібник створювався, у першу чергу, як методична підтримка очно-дистанційних курсів "Використоання Google-сервісів у методичній роботі вчителя" та " Сервіси Google в управлінській діяльності керівника загальноосвітнього навчального закладу". Згодом, посібник набув більш широкого змісту і може бути корисним для педагогів,які цікавляться можливістю застосування сучасних Інтернет-сервісів у навчально-виховному процесі.

Пропоную ознайомитись із анотацією посібника:

У навчальному посібнику розкрито можливості використання Google-сервісів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу та для оперативного розв’язання  актуальних для педагога задач педагогічного супроводу учнів, а також застосування Інтернет-сервісів у власній методичній діяльності.  У центрі уваги посібника застосунки: Gmail, Google Search, Google Drive, Google Calendar, Google+, Picasa, Google Maps, Google Earth, Panoramio. Таким чином, представлено веб-інструменти, що дозволять урізноманітнити форми і методи організації навчання та спілкування між педагогами, педагогами та учнями, педагогами, учнями та їх батьками, оптимізувати методичну роботу вчителя, зробить навчання ефективним та цікавим. Ретельний опис усіх етапів роботи із сервісами, рекомендації щодо їх застосування на практиці, тематичний список корисних посилань  на Інтернет-джерела, багатий ілюстративний матеріал дозволяють легко опрацювати зміст книги читачам із початковим рівнем ІКТ-грамотності, сприяє саморозвитку педагога та формування у нього ІКТ-компетентності.

Навчальний посібник може бути корисним вчителям, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, слухачам курсів підвищення кваліфікації, студентам педагогічних коледжів, інститутів і університетів та їх викладачам. Призначений для самостійного оволодіння описаними Google-сервісами, під час очного та дистанційного навчання учнів та студентів, а також на очних та дистанційних курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників. 

Буду рада, якщо посібник Вас зацікавить і стане корисним порадником у роботі.


3 коментарі:

  1. Доброго дня! А чи можна придбати елктронну версію? І яка ціна посібника?

    ВідповістиВидалити
  2. http://shop.vlasnasprava.info/book/Google-services-for-teachers-first-step/ тут ціна і можливість купити

    ВідповістиВидалити
  3. посібник доступний. написано професіоналами. пристосований для самостійного опрацювання

    ВідповістиВидалити