середа, 4 вересня 2013 р.

On-line конференція для педагогів УкраїниШановні колеги!

Хочу поділитись інформацією, яку отримала сьогодні.
На сайті Освітня галактика Intel ® www.edugalaxy.intel.ru спеціально для педагогів України
організовано та проводиться двотижнева on-line конференція Intel «Мобільне середовище навчання та сучасна освіта»  з нагоди святкування 10-ї річниці впровадження освітніх програм Intel в Україні

Конференція триватиме з 3 по 12 вересня 2013 року 

Конференція покликана сприяти впровадженню новітніх ІКТ в освіті у відповідності з новими стандартами шляхом проведення дистанційних практико-орієнтованих курсів, міні-тренінгів, вебінарів і майстер-класів з підвищення ІКТ компетенцій вчителів. У роботі конференції одночасно зможуть взяти участь 2000 і більше представників України (вчителів початкових класів, вчителів-предметників, представників адміністрації шкіл, методистів, бібліотекарів та ін.) Планується розгляд питань, пов'язаних зі створенням середовища мобільного навчання, педагогічних практик його використання та знайомство з технічними рішеннями для організації мобільного навчання на рівні класу і школи.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися на сайті https://edugalaxy.intel.ru/conf/ukraine/

Навчальні активності проведуть фахівці он-лайн конференції «Нова школа: мій маршрут» (https://edugalaxy.intel.ru/conf/baseline/page/about.html), яка успішно пройшла в 2012 році у Росії, учасниками якої стали 6000 вчителів. Також модераторами окремих заходів будуть провідні фахівці в галузі ІКТ освіти України.

Впевнена, участь у конференції стане для Вас цікавою та корисною подією, яка збагатить новими знаннями та досвідом.

Не гайте часу, РЕЄСТРУЙТЕСЬ !


Немає коментарів:

Дописати коментар