середа, 18 вересня 2013 р.

Комплексні заліки для педагогів, що завершують навчання

Комплексний залік, як заключний етап навчання на курсах підвищення кваліфікації у інституті став вже звичною та навіть буденною процедурою. Не дивно, адже вже третя хвиля педагогів завершує навчання саме у такий спосіб.
Першими комплексний залік здавали педагоги, які атестувались у 2012 році і, відповідно, завершували навчання на курсах у 2011 році. У 2012 комплексний залік складали педагоги, які атестувались у 2013 році і ось цього року заключний етап навчання проходять педагоги, які атестуватимуться у березні-квітні 2014 року.
Процедура вже не викликає ажіотажу, страху та сумнівів. Цього року перша сесія тестування відбувалась у червні-липні 2013 року. Про її умови та перебіг вже розказувалось у блозі. Період відпусток не вплинув на процес тестування. Більшість педагогів успішно склали заліки. Особливістю цьогорічного тестування є перенесення тестування у домівки педагогів.
Все більше і більше педагогів обирали домашній варіант складання тесту, тобто проходили тестування використовуючи домашні комп'ютери. Незначна кількість педагогів складали комплексні заліки у школах та опорних консультаційних пунктах.
Враховуючи різноманітні об'єктивні та суб'єктивні причини, через які незначна кількість педагогів не склали вчасно комплексні заліки, з 25 серпня до 1 жовтня 2013 року організовано додаткову сесію для складання комплексного заліку. Достатньо прийти у ЛОІППО у каб. 309 або 312 та заявити про своє бажання скласти залік.

Немає коментарів:

Дописати коментар