неділя, 7 квітня 2013 р.

Майстер-клас для тренерів 10-ї версії програми Intel "Навчання для майбутнього"

Ось вже рік на теренах нашої області впроваджується нова 10-та версія програми Intel "Навчання для майбутнього", в основі якої лежить активне використання Інтернет-ресурсів, більш детальне заглиблення педагогів у принципи справедливого оцінювання, багатовекторності навчання учнів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
Для учасників цей тренінг надзвичайно актуальний, цікавий, новий за змістом і в той же самий час такий же інтенсивний та насичений як і будь-який тренінг від програми Intel.
Для тренерів цей тренінг певним чином випробування, адже він новий, а значить змушує тренера перелаштовуватись, відмовлятись від стандартних ходів та прийомів, вчитися нового разом із своїми слухачами, ризикувати.  У тренера, який серйозно підходить до виконання тренерських обов'язків, після занять за новою версією обов'язково з'являється безліч запитань та  сумнівів.
Саме із метою:

  • дізнатися від експертів про власні помилки та досягнення,
  • поділитися враженнями від проведених тренінгів, 
  • задати запитання адаптаторам 10-ї версії програми в Україні,
  • дізнатись, як вирішують проблеми інші тренери;
  • розробити нові способи вирішення спільних проблем  та ін.
17-19 квітня 2013 року  у ЛОІППО відбудеться майстер-клас для тренерів 10-ї версії програми  Intel "Навчання для майбутнього".
Очікується, що майстер-клас проведуть адаптатор програми в Україні Ніна Дементієвська та тренер-методист, координатор 10-ї версії програми в Україні Лариса Шевчук. Також передбачається участь у майстер-класі тренерів з інших Західних областей України.
Буде цікаво!!!
Для зручності розміщаю тут електронну версію листа-виклику для участі у майстер-класі. Прошу запрошених учасників зареєструватись в електронній базі.

2 коментарі: